Brodzik prostokątny 150x90 cm biały SDRF159001 Radaway Doros F
Brodzik prostokątny 150x90 cm biały SDRF159001 Radaway Doros F
- Nr katalogowy: SDRF159001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 258,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Doros F |
| Nr katalogowy | SDRF159001 |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | biały |
| Głębokość | 1.2 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Materiał | akrylowy |
| Dłuższy bok | 150 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Kod EAN | 5904295095718 |
| Dane producenta | Zobacz |