Brodzik prostokątny 160x80 cm beżowy H2109541860001 Laufen Pro
Brodzik prostokątny 160x80 cm beżowy H2109541860001 Laufen Pro
- Nr katalogowy: H2109541860001
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 478,80zł
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Pro |
| Nr katalogowy | H2109541860001 |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | beżowy |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Materiał | kompozytowy |
| Dłuższy bok | 160 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kod EAN | 7612738132569 |
| Wymiary z opakowaniem | 81 x 6 x 161 cm |
| Waga z opakowaniem | 70,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii