Brodzik prostokątny 160x90 cm beżowy H2139591860001 Laufen Pro
Brodzik prostokątny 160x90 cm beżowy H2139591860001 Laufen Pro
- Nr katalogowy: H2139591860001
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 635,50zł
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Pro |
| Nr katalogowy | H2139591860001 |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | beżowy |
| Materiał | kompozytowy |
| Dłuższy bok | 160 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Kod EAN | 7612738132934 |
| Wymiary z opakowaniem | 91 x 7 x 161 cm |
| Waga z opakowaniem | 84,33 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii