Brodzik prostokątny z maskownicą 100x80 cm AQUAROCK80100TE Omnires Aquarock
Brodzik prostokątny z maskownicą 100x80 cm AQUAROCK80100TE Omnires Aquarock
- Nr katalogowy: AQUAROCK80100TE
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 450,77zł
Wybierz wariant:
Kształt
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Omnires |
| Seria | Aquarock |
| Nr katalogowy | AQUAROCK80100TE |
| Kształt | prostokątny |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Materiał | kompozytowy |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kod EAN | 5902539867664 |
| Wymiary z opakowaniem | 85 x 7 x 107 cm |
| Waga z opakowaniem | 31,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |