Brodzik prostokątny z maskownicą 120x80 cm czarny AQUAROCK80120BLV Omnires Aquarock
Brodzik prostokątny z maskownicą 120x80 cm czarny AQUAROCK80120BLV Omnires Aquarock
- Nr katalogowy: AQUAROCK80120BLV
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 924,32zł
Wybierz wariant:
Kształt
Kolor
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Omnires |
| Seria | Aquarock |
| Nr katalogowy | AQUAROCK80120BLV |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | czarny |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Materiał | kompozytowy |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kod EAN | 5902539866018 |
| Wymiary z opakowaniem | 85 x 7 x 123 cm |
| Waga z opakowaniem | 37,88 kg |
| Dane producenta | Zobacz |