Brodzik prostokątny z maskownicą 120x90 cm AQUAROCK90120OL Omnires Aquarock
Brodzik prostokątny z maskownicą 120x90 cm AQUAROCK90120OL Omnires Aquarock
- Nr katalogowy: AQUAROCK90120OL
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 759,48zł
Wybierz wariant:
Kształt
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Omnires |
| Seria | Aquarock |
| Nr katalogowy | AQUAROCK90120OL |
| Kształt | prostokątny |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Materiał | kompozytowy |
| Dłuższy bok | 120 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Kod EAN | 5902539867824 |
| Wymiary z opakowaniem | 95 x 7 x 124 cm |
| Waga z opakowaniem | 41,38 kg |
| Dane producenta | Zobacz |