Brodzik prostokątny z maskownicą 160x80 cm AQUAROCK80160TE Omnires Aquarock
Brodzik prostokątny z maskownicą 160x80 cm AQUAROCK80160TE Omnires Aquarock
- Nr katalogowy: AQUAROCK80160TE
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 150,50zł
Wybierz wariant:
Kształt
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Omnires |
| Seria | Aquarock |
| Nr katalogowy | AQUAROCK80160TE |
| Kształt | prostokątny |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Materiał | kompozytowy |
| Dłuższy bok | 160 cm |
| Krótszy bok | 80 cm |
| Kod EAN | 5902539867695 |
| Wymiary z opakowaniem | 85 x 7 x 164 cm |
| Waga z opakowaniem | 51,88 kg |
| Dane producenta | Zobacz |