Brodzik prostokątny z maskownicą 160x90 cm biały AQUAROCK90160BM Omnires Aquarock
Brodzik prostokątny z maskownicą 160x90 cm biały AQUAROCK90160BM Omnires Aquarock
- Nr katalogowy: AQUAROCK90160BM
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 900,61zł
Wybierz wariant:
Kształt
Kolor
Dłuższy bok
(cm)
Krótszy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Omnires |
| Seria | Aquarock |
| Nr katalogowy | AQUAROCK90160BM |
| Kształt | prostokątny |
| Kolor | biały |
| Średnica odpływu | 52 mm |
| Materiał | kompozytowy |
| Dłuższy bok | 160 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Kod EAN | 5902539865981 |
| Wymiary z opakowaniem | 95 x 7 x 164 cm |
| Waga z opakowaniem | 59,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |