Deska do prasowania 160.5x46 cm 246067 Brabantia Solid Steam
Deska do prasowania 160.5x46 cm 246067 Brabantia Solid Steam
- Nr katalogowy: 246067
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 539,56zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Solid Steam |
| Nr katalogowy | 246067 |
| Grupa produktów | deski do prasowania |
| Długość | 160.5 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Wysokość maks. rozłożona | 96 cm |
| Regulacja wysokości | tak |
| Podstawka pod żelazko | tak |
| Zabezpieczenie dziecięce | tak |
| Materiał pokrowca blatu | bawełna |
| Waga | 6.59 kg |
| Kod EAN | 8710755246067 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 160 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,72 kg |
| Dane producenta | Zobacz |