Deszczownica 24x24 cm okrągła czarna 27624340 Hansgrohe Raindance S
Deszczownica 24x24 cm okrągła czarna 27624340 Hansgrohe Raindance S
- Nr katalogowy: 27624340
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 459,83zł
- Cena katalogowa: 3 801,93 zł
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | Raindance S |
| Nr katalogowy | 27624340 |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 24 cm |
| Krótszy bok | 24 cm |
| Kolor | czarny |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Kod EAN | 4059625603789 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 13 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,54 kg |
| Dane producenta | Zobacz |