Deszczownica 25x25 cm kwadratowa chrom HF504821100000 Laufen Volta
Deszczownica 25x25 cm kwadratowa chrom HF504821100000 Laufen Volta
- Nr katalogowy: HF504821100000
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 893,83zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Volta |
| Nr katalogowy | HF504821100000 |
| Kształt | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 25 cm |
| Krótszy bok | 25 cm |
| Kolor | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Kod EAN | 7612738159788 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 9 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,19 kg |
| Dane producenta | Zobacz |