Deszczownica 25x25 cm okrągła chrom HF504811100000 Laufen
Deszczownica 25x25 cm okrągła chrom HF504811100000 Laufen
- Nr katalogowy: HF504811100000
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 893,83zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Nr katalogowy | HF504811100000 |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 25 cm |
| Krótszy bok | 25 cm |
| Kolor | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Kod EAN | 7612738159689 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 9 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |