Deszczownica 25x25 cm okrągła czarna 59886130201 Keuco
Deszczownica 25x25 cm okrągła czarna 59886130201 Keuco
- Nr katalogowy: 59886130201
- Dostępność: do 28 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 241,48zł
- Cena katalogowa: 1 799,32 zł
Opis produktu
| Marka | Keuco |
| Nr katalogowy | 59886130201 |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 25 cm |
| Krótszy bok | 25 cm |
| Kolor | czarny |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Kod EAN | 4017214912476 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 74 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |