Deszczownica 25x25 cm okrągła miedź R25EBC Kohlman Axel Brushed Copper
Deszczownica 25x25 cm okrągła miedź R25EBC Kohlman Axel Brushed Copper
- Nr katalogowy: R25EBC
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 041,00zł
Opis produktu
| Marka | Kohlman |
| Seria | Axel Brushed Copper |
| Nr katalogowy | R25EBC |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 25 cm |
| Krótszy bok | 25 cm |
| Kolor | miedź |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Kod EAN | 5902205569434 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 8 x 27 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,15 kg |
| Dane producenta | Zobacz |