Deszczownica 30x30 cm kwadratowa 134315012GR Tres
Deszczownica 30x30 cm kwadratowa 134315012GR Tres
- Nr katalogowy: 134315012GR
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 329,86zł
- Cena katalogowa: 1 809,33 zł
Opis produktu
| Marka | Tres |
| Nr katalogowy | 134315012GR |
| Kształt | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kolor | inny |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Kod EAN | 8429546622859 |
| Wymiary z opakowaniem | 31 x 6 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,69 kg |
| Dane producenta | Zobacz |