Deszczownica 30x30 cm kwadratowa stal A5805AA Ideal Standard Idealrain
Deszczownica 30x30 cm kwadratowa stal A5805AA Ideal Standard Idealrain
- Nr katalogowy: A5805AA
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 493,27zł
- Cena katalogowa: 1 856,07 zł
Opis produktu
| Marka | Ideal Standard |
| Seria | Idealrain |
| Nr katalogowy | A5805AA |
| Kształt | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kolor | stal |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Kod EAN | 4015413349253 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 7 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,86 kg |
Produkty z serii