Deszczownica 30x30 cm okrągła chrom HF504812100000 Laufen
Deszczownica 30x30 cm okrągła chrom HF504812100000 Laufen
- Nr katalogowy: HF504812100000
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 122,86zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Nr katalogowy | HF504812100000 |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 30 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kolor | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Kod EAN | 7612738159696 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 9 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,38 kg |
| Dane producenta | Zobacz |