Deszczownica 34.3x21.4 cm prostokątna chrom 24531000 Hansgrohe Raindance Alive Q
Deszczownica 34.3x21.4 cm prostokątna chrom 24531000 Hansgrohe Raindance Alive Q
- Nr katalogowy: 24531000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 560,98zł
- Cena katalogowa: 2 653,11 zł
Wybierz wariant:
Kolor
Z ramieniem prysznicowym
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | Raindance Alive Q |
| Nr katalogowy | 24531000 |
| Kształt | prostokątna |
| Dłuższy bok | 34.3 cm |
| Krótszy bok | 21.4 cm |
| Kolor | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Kod EAN | 4059625449264 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 8 x 32 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,97 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii