Deszczownica 36x36 cm okrągła czarna-złoty 26234990 Hansgrohe Rainfinity
Deszczownica 36x36 cm okrągła czarna-złoty 26234990 Hansgrohe Rainfinity
- Nr katalogowy: 26234990
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 7 784,57zł
- Cena katalogowa: 12 161,01 zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | Rainfinity |
| Nr katalogowy | 26234990 |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 36 cm |
| Krótszy bok | 36 cm |
| Kolor | czarny, złoty |
| Z ramieniem prysznicowym | tak |
| Kod EAN | 4059625264843 |
| Wymiary z opakowaniem | 46 x 20 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,68 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii