Deszczownica 40x40 cm okrągła chrom HF504813100000 Laufen Volta
Deszczownica 40x40 cm okrągła chrom HF504813100000 Laufen Volta
- Nr katalogowy: HF504813100000
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 846,10zł
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Volta |
| Nr katalogowy | HF504813100000 |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Kolor | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym | nie |
| Kod EAN | 7612738159764 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 9 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,99 kg |
| Dane producenta | Zobacz |