Deszczownica z ramieniem 31x31 cm kwadratowa czarna 264812430 Grohe Rainshower SmartActive 130
Deszczownica z ramieniem 31x31 cm kwadratowa czarna 264812430 Grohe Rainshower SmartActive 130
- Nr katalogowy: 264812430
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 874,55zł
- Cena katalogowa: 3 911,40 zł
Opis produktu
| Marka | Grohe |
| Seria | Rainshower SmartActive 130 |
| Nr katalogowy | 264812430 |
| Kształt | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 31 cm |
| Krótszy bok | 31 cm |
| Kolor | czarny |
| Z ramieniem prysznicowym | tak |
| Kod EAN | 4067393082309 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 19 x 43 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,85 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii