Deszczownica z ramieniem 31x31 cm kwadratowa czarna 265662430 Grohe Rainshower Mono
Deszczownica z ramieniem 31x31 cm kwadratowa czarna 265662430 Grohe Rainshower Mono
- Nr katalogowy: 265662430
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 107,43zł
- Cena katalogowa: 2 853,60 zł
Opis produktu
| Marka | Grohe |
| Seria | Rainshower Mono |
| Nr katalogowy | 265662430 |
| Kształt | kwadratowa |
| Dłuższy bok | 31 cm |
| Krótszy bok | 31 cm |
| Kolor | czarny |
| Z ramieniem prysznicowym | tak |
| Kod EAN | 4067393082323 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 9 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,89 kg |
| Dane producenta | Zobacz |