Deszczownica z ramieniem 31x31 cm okrągła czarna 260672430 Grohe Rainshower Cosmopolitan Metal
Deszczownica z ramieniem 31x31 cm okrągła czarna 260672430 Grohe Rainshower Cosmopolitan Metal
- Nr katalogowy: 260672430
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 865,62zł
- Cena katalogowa: 3 899,10 zł
Opis produktu
| Marka | Grohe |
| Seria | Rainshower Cosmopolitan Metal |
| Nr katalogowy | 260672430 |
| Kształt | okrągła |
| Dłuższy bok | 31 cm |
| Krótszy bok | 31 cm |
| Kolor | czarny |
| Z ramieniem prysznicowym | tak |
| Kod EAN | 4067393081784 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 10 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,61 kg |
| Dane producenta | Zobacz |