Dozownik do mydła 160 ml brushed hard graphite 41195AL0 Grohe Start
Dozownik do mydła 160 ml brushed hard graphite 41195AL0 Grohe Start
- Nr katalogowy: 41195AL0
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 438,91zł
- Cena katalogowa: 517,83 zł
Opis produktu
| Marka | Grohe |
| Seria | Start |
| Nr katalogowy | 41195AL0 |
| Kolor | inny |
| Pojemność | 160 ml |
| Szczegóły koloru Grohe | Brushed Hard Graphite |
| Montaż | przyklejany, przykręcany |
| Kod EAN | 4067393101833 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 9 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,76 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii