Dozownik do mydła 250 ml biały X07P1323 Ravak Kona
Dozownik do mydła 250 ml biały X07P1323 Ravak Kona
- Nr katalogowy: X07P1323
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 192,00zł
Opis produktu
| Marka | Ravak |
| Seria | Kona |
| Nr katalogowy | X07P1323 |
| Kolor | biały |
| Pojemność | 250 ml |
| Montaż | przykręcany |
| Kod EAN | 8592626094607 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 17 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,54 kg |
| Dane producenta | Zobacz |