Dozownik do mydła 250 ml przezroczysty 5058116854 Kleine Wolke Fortune
Dozownik do mydła 250 ml przezroczysty 5058116854 Kleine Wolke Fortune
- Nr katalogowy: 5058116854
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 94,50zł
Opis produktu
| Marka | Kleine Wolke |
| Seria | Fortune |
| Nr katalogowy | 5058116854 |
| Kolor | bezbarwny |
| Pojemność | 250 ml |
| Montaż | stawiany |
| Kod EAN | 4004478202177 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 7 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,15 kg |
| Dane producenta | Zobacz |