Dozownik do mydła 300 ml biały 5046100854 Kleine Wolke Sahara
Dozownik do mydła 300 ml biały 5046100854 Kleine Wolke Sahara
- Nr katalogowy: 5046100854
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 138,71zł
Opis produktu
| Marka | Kleine Wolke |
| Seria | Sahara |
| Nr katalogowy | 5046100854 |
| Kolor | biały |
| Pojemność | 300 ml |
| Montaż | stawiany |
| Kod EAN | 4004478158320 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 18 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,34 kg |
| Dane producenta | Zobacz |