Dozownik do mydła 300 ml czarny 408052430 Grohe Selection Cube
Dozownik do mydła 300 ml czarny 408052430 Grohe Selection Cube
- Nr katalogowy: 408052430
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 425,57zł
Opis produktu
| Marka | Grohe |
| Seria | Selection Cube |
| Nr katalogowy | 408052430 |
| Kolor | czarny |
| Pojemność | 300 ml |
| Montaż | przykręcany |
| Kod EAN | 4067393083344 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 11 x 113 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,59 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii