Dozownik do mydła 350 ml 24558 Kela Marta
Dozownik do mydła 350 ml 24558 Kela Marta
- Nr katalogowy: 24558
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 57,90zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Marta |
| Nr katalogowy | 24558 |
| Kolor | inny |
| Pojemność | 350 ml |
| Montaż | stawiany |
| Kod EAN | 4025457245589 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 17 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,09 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii