Dozownik do mydła 395 ml nikiel DOEX1405NB Excellent Fido
Dozownik do mydła 395 ml nikiel DOEX1405NB Excellent Fido
- Nr katalogowy: DOEX1405NB
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 344,73zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Seria | Fido |
| Nr katalogowy | DOEX1405NB |
| Kolor | nikiel |
| Pojemność | 395 ml |
| Montaż | przykręcany, stawiany |
| Kod EAN | 5903357270087 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 7 x 15 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
| Dane producenta | Zobacz |