Dozownik do mydła 400 ml czarny LAKORDDOZOWNCZA Splendid Kord
Dozownik do mydła 400 ml czarny LAKORDDOZOWNCZA Splendid Kord
- Nr katalogowy: LAKORDDOZOWNCZA
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 57,12zł
Opis produktu
| Marka | Splendid |
| Seria | Kord |
| Nr katalogowy | LAKORDDOZOWNCZA |
| Kolor | czarny |
| Pojemność | 400 ml |
| Montaż | stawiany |
| Kod EAN | 5903754819643 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 18 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii