Dozownik do mydła 430 ml szary LACLAYDOZOWNSZA Splendid Clay
Dozownik do mydła 430 ml szary LACLAYDOZOWNSZA Splendid Clay
- Nr katalogowy: LACLAYDOZOWNSZA
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 59,13zł
Opis produktu
| Marka | Splendid |
| Seria | Clay |
| Nr katalogowy | LACLAYDOZOWNSZA |
| Kolor | szary |
| Pojemność | 430 ml |
| Montaż | stawiany |
| Kod EAN | 5903754819377 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 17 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,46 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii