Dozownik do płynów 115890046 Teka Zenit
Dozownik do płynów 115890046 Teka Zenit
- Nr katalogowy: 115890046
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 287,00zł
Opis produktu
| Marka | Teka |
| Seria | Zenit |
| Nr katalogowy | 115890046 |
| Kolor | inny |
| Pojemność | 0.35 ml |
| Kod EAN | 8434778030396 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 12 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,54 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii