Dozownik do płynów 527721 Blanco Lato
Dozownik do płynów 527721 Blanco Lato
- Nr katalogowy: 527721
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 478,00zł
Opis produktu
| Marka | Blanco |
| Seria | Lato |
| Nr katalogowy | 527721 |
| Kolor | inny |
| Pojemność | 300 ml |
| Kod EAN | 4020684830218 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 6 x 69 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii