Dozownik do płynów 527722 Blanco Torre
Dozownik do płynów 527722 Blanco Torre
- Nr katalogowy: 527722
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 591,50zł
Opis produktu
| Marka | Blanco |
| Seria | Torre |
| Nr katalogowy | 527722 |
| Kolor | inny |
| Pojemność | 300 ml |
| Kod EAN | 4020684830201 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 8 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,56 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii