Dozownik łokciowy 500 ml biały-szary MED500PBWG Faneco
Dozownik łokciowy 500 ml biały-szary MED500PBWG Faneco
- Nr katalogowy: MED500PBWG
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 104,35zł
Opis produktu
| Marka | Faneco |
| Nr katalogowy | MED500PBWG |
| Kolor | biały, szary |
| Pojemność | 500 ml |
| Montaż | przykręcany |
| Kod EAN | 5901764296263 |
| Wymiary z opakowaniem | 50 x 45 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |