Drążek prysznicowy 70 cm AREXSR70BS Excellent
Drążek prysznicowy 70 cm AREXSR70BS Excellent
- Nr katalogowy: AREXSR70BS
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 273,22zł
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Nr katalogowy | AREXSR70BS |
| Długość drążka | 70 cm |
| Rodzaj | drążek |
| Kod EAN | 5903357264642 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 9 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,05 kg |
| Dane producenta | Zobacz |