Drążek prysznicowy 70 cm AREXSR70CR Excellent
Drążek prysznicowy 70 cm AREXSR70CR Excellent
- Nr katalogowy: AREXSR70CR
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 149,87zł
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Nr katalogowy | AREXSR70CR |
| Długość drążka | 70 cm |
| Rodzaj | drążek |
| Kod EAN | 5903357243128 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 9 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,05 kg |
| Dane producenta | Zobacz |