Drążek prysznicowy 70 cm AREXSR70WH Excellent
Drążek prysznicowy 70 cm AREXSR70WH Excellent
- Nr katalogowy: AREXSR70WH
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 250,13zł
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Nr katalogowy | AREXSR70WH |
| Długość drążka | 70 cm |
| Rodzaj | drążek |
| Kod EAN | 5903357248420 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 9 x 70 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,05 kg |
| Dane producenta | Zobacz |