Drzwi prysznicowe 100 cm rozsuwane miedź szczotkowany/szkło przezroczyste 3870629301R Radaway Idea KDD
Drzwi prysznicowe 100 cm rozsuwane miedź szczotkowany/szkło przezroczyste 3870629301R Radaway Idea KDD
- Nr katalogowy: 3870629301R
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 259,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Idea KDD |
| Nr katalogowy | 3870629301R |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 200.5 cm |
| Rodzaj | inne |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | miedź |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | prawe |
| Kod EAN | 5904295011169 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 36,28 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii