Drzwi prysznicowe 100 cm uchylne chrom połysk/szkło przezroczyste 100861000101L Radaway Nes 8 KDJ II
Drzwi prysznicowe 100 cm uchylne chrom połysk/szkło przezroczyste 100861000101L Radaway Nes 8 KDJ II
- Nr katalogowy: 100861000101L
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 409,40zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Nes 8 KDJ II |
| Nr katalogowy | 100861000101L |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do ścianki bocznej |
| Typ | uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Mocowanie | lewe |
| Kod EAN | 5902738097244 |
| Wymiary z opakowaniem | 96 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 49,17 kg |
| Dane producenta | Zobacz |