Drzwi prysznicowe 100 cm uchylne czarny mat/szkło przezroczyste 100721005401R Radaway Nes 8 Black KDJ I
Drzwi prysznicowe 100 cm uchylne czarny mat/szkło przezroczyste 100721005401R Radaway Nes 8 Black KDJ I
- Nr katalogowy: 100721005401R
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 488,60zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Nes 8 Black KDJ I |
| Nr katalogowy | 100721005401R |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do ścianki bocznej |
| Typ | uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | mat |
| Mocowanie | prawe |
| Kod EAN | 5902738074290 |
| Wymiary z opakowaniem | 96 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 50,32 kg |
| Dane producenta | Zobacz |