Drzwi prysznicowe 100 cm uchylne srebrny połysk/szkło przezroczyste AP0303069322 Huppe Aura Pure 1/4 koła
Drzwi prysznicowe 100 cm uchylne srebrny połysk/szkło przezroczyste AP0303069322 Huppe Aura Pure 1/4 koła
- Nr katalogowy: AP0303069322
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 540,18zł
Opis produktu
| Marka | Huppe |
| Seria | Aura Pure 1/4 koła |
| Nr katalogowy | AP0303069322 |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | inne |
| Typ | uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | srebrny |
| Wykończenie profili | połysk |
| Mocowanie | lewe |
| Kod EAN | 4055288297372 |
| Wymiary z opakowaniem | 105 x 20 x 211 cm |
| Waga z opakowaniem | 33,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |