Drzwi prysznicowe 110 cm rozsuwane złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 3870159101L Radaway Idea Brushed Nickel DWJ
Drzwi prysznicowe 110 cm rozsuwane złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 3870159101L Radaway Idea Brushed Nickel DWJ
- Nr katalogowy: 3870159101L
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 452,60zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Idea Brushed Nickel DWJ |
| Nr katalogowy | 3870159101L |
| Szerokość | 110 cm |
| Wysokość | 200.5 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | złoty |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | prawe |
| Kod EAN | 5904295012111 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 38,47 kg |
| Dane producenta | Zobacz |