Drzwi prysznicowe 110 cm uchylne nikiel szczotkowany/szkło przezroczyste 100281109201R Radaway NES 6 Brushed GunMetal DWS I
Drzwi prysznicowe 110 cm uchylne nikiel szczotkowany/szkło przezroczyste 100281109201R Radaway NES 6 Brushed GunMetal DWS I
- Nr katalogowy: 100281109201R
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 765,99zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | NES 6 Brushed GunMetal DWS I |
| Nr katalogowy | 100281109201R |
| Szerokość | 110 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | nikiel |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | prawe |
| Kod EAN | 5904295128614 |
| Wymiary z opakowaniem | 96 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 43,37 kg |
| Dane producenta | Zobacz |