Drzwi prysznicowe 120 cm rozsuwane czarny mat/szkło przezroczyste D36S21200607 Ronal Oriana
Drzwi prysznicowe 120 cm rozsuwane czarny mat/szkło przezroczyste D36S21200607 Ronal Oriana
- Nr katalogowy: D36S21200607
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 366,00zł
Opis produktu
| Marka | Ronal |
| Seria | Oriana |
| Nr katalogowy | D36S21200607 |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do wnęki, do ścianki bocznej |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | mat |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 206 x 65 cm |
| Waga z opakowaniem | 60,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |