Drzwi prysznicowe 130 cm uchylne nikiel szczotkowany/szkło przezroczyste 100281309101L Radaway Nes Brushed Nickiel DWS
Drzwi prysznicowe 130 cm uchylne nikiel szczotkowany/szkło przezroczyste 100281309101L Radaway Nes Brushed Nickiel DWS
- Nr katalogowy: 100281309101L
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 910,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Nes Brushed Nickiel DWS |
| Nr katalogowy | 100281309101L |
| Szerokość | 130 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | uchylne |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | nikiel |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | lewe |
| Kod EAN | 5904295128522 |
| Wymiary z opakowaniem | 96 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 49,56 kg |
| Dane producenta | Zobacz |