Drzwi prysznicowe 140 cm rozsuwane gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 3870189201L Radaway Idea Brushed GunMetal DWJ
Drzwi prysznicowe 140 cm rozsuwane gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 3870189201L Radaway Idea Brushed GunMetal DWJ
- Nr katalogowy: 3870189201L
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 932,99zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Idea Brushed GunMetal DWJ |
| Nr katalogowy | 3870189201L |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 200.5 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | gunmetal |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | lewe |
| Kod EAN | 5904295012319 |
| Wymiary z opakowaniem | 96 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 52,06 kg |
| Dane producenta | Zobacz |