Drzwi prysznicowe 170 cm rozsuwane miedź szczotkowany/szkło przezroczyste EXK7665 New Trendy Smart
Drzwi prysznicowe 170 cm rozsuwane miedź szczotkowany/szkło przezroczyste EXK7665 New Trendy Smart
- Nr katalogowy: EXK7665
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 6 508,18zł
Opis produktu
| Marka | New Trendy |
| Seria | Smart |
| Nr katalogowy | EXK7665 |
| Szerokość | 170 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | miedź |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 5903917266949 |
| Wymiary z opakowaniem | 54 x 8 x 204 cm |
| Waga z opakowaniem | 78,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii