Drzwi prysznicowe 190 cm rozsuwane gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 3871299201 Radaway Idea Brushed GunMetal DWD
Drzwi prysznicowe 190 cm rozsuwane gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 3871299201 Radaway Idea Brushed GunMetal DWD
- Nr katalogowy: 3871299201
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 609,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Idea Brushed GunMetal DWD |
| Nr katalogowy | 3871299201 |
| Szerokość | 190 cm |
| Wysokość | 200.5 cm |
| Rodzaj | do wnęki |
| Typ | rozsuwane |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | gunmetal |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Mocowanie | prawe, lewe, uniwersalne |
| Kod EAN | 5904295123633 |
| Wymiary z opakowaniem | 96 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 70,52 kg |
| Dane producenta | Zobacz |